Showbiz

“Paloma” e famshme e “Diegos” trondit fansat me deklaratën, foto intime me një femër: Ne duhemi

Aktorja meksikane Silvia Navarro ka bërë deklaratën tronditëse, përkrah një femre.
Featured image of article: “Paloma” e famshme e “Diegos” trondit fansat me deklaratën, foto intime me një femër: Ne duhemi Aktorët, Silvia Navarro dhe Fernando Alonso.

Dikur shqiptarët e kishin aktoren e preferuar, Silvia Navarro ka tronditur të gjithë fansat, teksa ka publikuar një foto me një femër shoqëuar me deklaratën shokuese.

“Kjo është @karbailando dhe ne duhemi,”- shkruan Silvia Navarro përkrah vajzës me të cilën duke mjaft intime.

Kohë më parë, kur në Shqipëri transmetohej seriali i famshëm meksikan “Quando seas mia”, me rolet e mirënjohura si Paloma dhe Diogo, të cilët rrëmbyen të gjithë vëmendjen e shqiptarëve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me sa duket adhuruesit e aktores do të zhgënjehen shumë, pas këtij publikimi që nxit dyshimet për prirjet lezbike të “Palomës”.

Postimi i Silvia Navaro-s në rrjete sociale.
Postimi i Silvia Navaro-s në rrjete sociale.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment