Politike

(VIDEO) Sulmi me bojë ndaj Ramës, Spiropali i sulet keq Palokës (Si e përbuzi Rama ministren)

Teksa Paloka gjuajti Ramën me bojë të zezë ministrja Spiropali e cila e quajti Palokën qelbësirë. Spiropali i ofroi Ramës edhe një picetë për t'u fshirë por që u refuzua nga ky i fundit.
Featured image of article: (VIDEO) Sulmi me bojë ndaj Ramës, Spiropali i sulet keq Palokës (Si e përbuzi Rama ministren) Momenti kur Rama u gjuajt me bojë deputeti Edi Paloka
Përditësuar:

TIRANE- Ditën e sotme në Kuvend ka pasur tensione dhe debate. Deputeti i PD-së Edi Paloka gjuajti me bojë të zezë kryeministrin Edi Rama pasi ky i fundit e talli për mënyrën e të folurit.

Teksa Paloka gjuaji Ramën me bojë të zezë në krahë të tij ishte edhe Elisa Spiropali.(Lexo këtu) Kjo e fundit nuk i ka kursyer ofendimet ndaj Palokës pasi Rama u bë me bojë të zezë. Madje ministrja i ofroi edhe një picetë kryeministrit për t’u fshirë por kjo u refuzua nga ky i fundit.

Në videon e mëposhtme të publikuar nga “Balkanweb” Spiropali e quan Palokën ‘qelbësirë’ dhe shprehet për të:  S’ka turp’. Kjo lexohet qartë në mimikën e ministres.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Momenti kur Spiropali shan Paloken

J.V/Dosja.al

Shto Koment