Showbiz

Pak muaj e ndajnë nga lindja e fëmijë së dytë, Arbana Osmani nuk di të ndalë, nis punën për projektin e ri

Edhe pse pritet të bëhet nënë për herë të dytë, Arbana nuk e lë pas dore punën. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet duke punuar për një projekt të ri.
Featured image of article: Pak muaj e ndajnë nga lindja e fëmijë së dytë, Arbana Osmani nuk di të ndalë, nis punën për projektin e ri Arbana Osmani

TIRANE– Arbana Osmani është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël dhe së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj.
Moderatorja ende nuk e ka konfirmuar gjininë, por më herët është shprehur se këtë verë, në vend të pushimeve do të shkojë në maternitet për të lindur.

Edhe pse pritet të bëhet nënë për herë të dytë, Arbana nuk e lë pas dore punën. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet duke punuar për një projekt të ri.

Projekt i ri në krijim e sipër”, ka shkruan Arbana në foton e fundit në Instastory.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Arbana Osmani

Nuk duhet për çfarë bën fjalë projekti por, nga përgjigja e saj kuptuam se e paska në plan diçka në të ardhmen e afërt madje.

Pak ditë më parë ajo tha se së shpejti do të hapë një restorant ndaj mendojme se ky takim mund të ketë lidhje me këtë gjë.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment