Rajoni

Pacienti hyn me sëpatë në Spitalin e Tetovës, personeli në panik (Video)

Pacienti hyn brenda spitalit me sëpatë në dorë., duke terrorizuar personelin mjekësor.
Featured image of article: Pacienti hyn me sëpatë në Spitalin e Tetovës, personeli në panik (Video) Pacienti në spitalin e Tetovës

TETOVË- Në faqen e Facebookut të portalit “Shqipmedia” është publikuar nje video, ku shfaqet një person me sëpatë në dorë. Ngjarja ka ndodhur në Spitalin e Tetovës.

Pacienti hyn brenda spitalit me sëpatë në dorë., duke terrorizuar personelin mjekësor.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ende nuk ka ndonjë sqarim shtesë për arsyet ose edhe nëse ka ndodhur ndonjë incident, por kjo video po publikohet në një periudhë jo të sigurt kohore për personelin mjekësor.

Ndërkaq, kjo nuk është hera e parë, pasi kërcënime dhe sulme fizike ndaj mjekëve kanë ndodhur shpesh në periudhën e fundit në Maqedoninë e Veriut.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment