Aktualitet

Momentet kur ra zjarri në spitalin e Durrësit/ Pacientë dhe mjekë në panik, nxjerrin dyshekët jashtë (VD)

Në video shfaqen pacientë dhe mjekë në panik.
Featured image of article: Momentet kur ra zjarri në spitalin e Durrësit/ Pacientë dhe mjekë në panik, nxjerrin dyshekët jashtë (VD) Foto nga spitali i Durrësit.
Përditësuar:

Durrës- Publikohen pamje nga spitali i Durrësit, ku në orët e para të mëngjesit të sotëm ra zjarr. Në videon e mëposhtme shfaqen pacientë, mjekë, infermierë dhe familjarë të cilët dalin me shpejtësi nga spitali pasi pavionet u përfshinë nga flakët dhe u mbushën me tym.

Shumica e tyre kanë dalë nga godina nëpërmjeti shkallëve të emergjencës. Me dyshekë, rroba dhe medikamente nëpër duar ata dalin me shpejtësi jashtë.

Pamjet marrë nga Panorama.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al 

Shto Koment