Showbiz

Pa të brendshme, Armina e djeg Greqinë me fustanin që i nxjerr gjithçka zbuluar (Video)

Blogerja shqiptare ka publikuar një video ku shihet me një fustan shumë ekspozues dhe të shkurtër.
Featured image of article: Pa të brendshme, Armina e djeg Greqinë me fustanin që i nxjerr gjithçka zbuluar (Video) Armina Mevlani

Armina Mevlani njihet si një nga personazhet publikë shqiptarë që e kalon gjithë kohën duke udhëtuar dhe në pushime luksoze.

Së fundmi blogerja ndodhet në Greqi së bashku me një grup shoqërie, me të cilët është shprehur se udhëton çdo verë.

Ajo, ka ‘djegur’ Instagramin teksa ka publikuar një video që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

 

View this post on Instagram

 

Old Greek Movies

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

Blogerja shihet e veshur me një fustan shumë të shkurtër që i ekspozon gjoksin dhe kurrizin.

Ajo që bie në sy më tepër është fakti që Armina s’ka veshur reçipeta. Dhe fustani që ka zgjedhur i tregon pothuajse gjithçka.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment