Showbiz

Pa operacione plastike! Fadil Berisha publikon pamjet, kur fotografonte familjen Kardashian-Jenner

FOTO
Falë talentit të tij Fadil Berisha ka mundur të fotografojë figura të njohura e një prej tyre është dhe ajo Kardashian-Jenner.
Featured image of article: Pa operacione plastike! Fadil Berisha publikon pamjet, kur fotografonte familjen Kardashian-Jenner Familja Kardashian, Fadil Berisha

AMERIKE– Fotografi i njohur shqiptar Fadil Berisha prej shumë vitesh ka zhvilluar profesionin e tij në Amerikë, aty ku ka arritur suksese të panumërta.

Falë talentit të tij ai ka mundur të fotografojë figura të njohura e një prej tyre është dhe ajo Kardashian-Jenner.

Fadili ndau në Instagramin e tij disa foto të vjetra të Kris dhe Kendall Jenner. Fotot profesionale janë realizuar para se familja e njohur të ishte e famshme për gjithe botën, dhe dukshëm shihet se ndryshimi është shumë i madh krahasuar me pamjen e tyre sot.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fadil Berisha Photography (@fadilberishaphotography) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Imazhet bardh e zi të Kris dhe Kendall janë realizuar në vitin 2016, para ndërhyrjeve estetike në fytyrë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fadil Berisha Photography (@fadilberishaphotography) on

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment