Politike

“Pa merak se vij kandidoj unë…”, Kryemadhi merr SMS-në e papritur në studio, e lexon LIVE

Teksa po argumentonte përgjigjen e saj, kryetares së LSI-së i erdhi një mesazh. Kryemadhi e lexoi LIVE dhe nisi të qeshte.
Featured image of article: “Pa merak se vij kandidoj unë…”, Kryemadhi merr SMS-në e papritur në studio, e lexon LIVE Monika Kryemadhi

TIRANË– Monika Kryemadhi ka marrë një mesazh në celularin e saj, mbrëmjen e sotme. E ftuar në studion e “Open”, Kryemadhi u pyet ser përse garoi si kryetare e LSI-së, pas një rival.

Teksa po argumentonte përgjigjen e saj, kryetares së LSI-së i erdhi një mesazh. Kryemadhi e lexoi LIVE dhe nisi të qeshte.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ja se po me pyesnit…më shkruan pastor Paulini. ‘mos ki merak thotë se vij e kandidoj unë për kryetar’, më shkruan ai. E përshëndes shumë, mund të vijë të kandidojë, por s’i lejohet,”- tha Kryemadhi.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment