AktualitetPolitike

Pa maskë në rrugë, Kryemadhi shihet pas pazarit të ditës, mban në dorë petët e gatshme të byrekut

Monika Kryemadhi nuk do t'ja dijë për gjobën e tretë që mund të marrë nga efektivët e policisë nëse e pikasin në rrugë.
Featured image of article: Pa maskë në rrugë, Kryemadhi shihet pas pazarit të ditës, mban në dorë petët e gatshme të byrekut Monika Kryemadhi

TIRANË– Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi sërish thyen rregullat. Kryemadhi ëshë fotografuar në rrugë pa maskë duke mbajtur në dorë peta të gatshme byreku.

Politikania duket se këtë ditë po i kalon në shtëpi aty ku do gatuan e ditën e sotme ka vendosur të bëjë një byrek të shijshëm për familjen e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pa maskë, e qeshur dhe duke komunikuar me njerëzit në rrugë, fotot e siguruara nga ‘Panorama’ shfaqin Kryemadhin që nuk do t’ja dijë për gjobën e tretë që mund të marrë nga efektivët e policisë nëse e pikasin në rrugë.

(a.b)/dosja.al

Shto Koment