Showbiz

Pa maska dhe doreza, Kylie Jenner thyen karantinën! I bashkohet festës së ditëlindjes së Stassie duke mos respektuar distancimin social

FOTO
Kylie Jenner ka thyer karantinen duke iu bashkuar me të paktën nëntë nga miqtë e saj në festën e ditëlindjes se Stassie.
Featured image of article: Pa maska dhe doreza, Kylie Jenner thyen karantinën! I bashkohet festës së ditëlindjes së Stassie duke mos respektuar distancimin social
Përditësuar:

AMERIKE- Kylie Jenner nuk është e shqetësuar për karantinën kur bëhet fjalë për të festuar ditëlindjen e mikeshës e saj, Anastasia “Stassie”. Ylli 22-vjeçar u bashkua me të paktën nëntë nga miqtë e saj në festën e ditëlindjes.

Kylie ka shijuar festën me bukuroshen bjonde e disa miq të përbashkët pa vendosur maska e pa respektuar distancimin social.

I gjithë grupi pozoi para kameras me bluzat e zeza që lexonin, “Stas mbush 23” me shkronja të kuqe.

Stassie postoi foton në Instagramin e saj, duke shkruar, “Mungon Liv dhe Taylor por këta janë njerëzit e mi. Unë ju vlerësoj të gjithëve më shumë se sa e dini – faleminderit për një natë të veçantë”.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by Anastasia Karanikolaou (@stassiebaby) on

Jenner ka qenë e izoluar në shtëpinë e saj në Holmby Hills, California, me vajzën e saj 2-vjeçare, Stormi Webster.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment