Showbiz

“Pa fat që të humbi”, fansat i qajnë hallin Keisit pas ndarjes nga Stresi, ajo u jep të drejtë

Keisi ka pëlqyer komentin e një ndjekësi të saj, i cili shprehet për Stresin se ishte djalë pa fat ai që e humbi.
Featured image of article: “Pa fat që të humbi”, fansat i qajnë hallin Keisit pas ndarjes nga Stresi, ajo u jep të drejtë Stresi dhe Keisi

Keisi Lushaj është vënë në qendër të mediave rozë pas ndarjes nga reperi Arkimed Lushaj, I njohur si Stresi, pas daljes së tij nga burgu. Teksa ndodhet në Kanada, ish-partnerja e këngëtarit postn foto të ndryshme në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë komentet në lidhje me Stresin.

Madje njëri prej fansave ‘i ka qarë’ hallin bukuroshes teksa i shkruan se Arkimedi ishte një djalë pa fat pasi e kishte dhe e humbi.

Tani qe je ndare me stresin te ka ren nje nur i bukur, sic ke qen dikur vajze e thjeshte, pa u sforcuar, pa dal nga vetja.Vajze yll me pak fjale.Pa fat ai qe te pati e te humbi, lum ai qe do te kete e them se singuri te plote.Vajze shume e mire ne cdo aspekt.Qendro kjo qe je,”- shkruan ai në koment.

Vetë Keisi e ka pëlqyer këtë koment, dhe duket sikur i ka dhënë të drejtë mendimit të tij. Nga ana tjetër Stresi shprehur mall për ish-partneren e tij, teksa i dedikoi këngën e Elvana Gjatës.

(f.m/dosja.al)

Një Koment në ““Pa fat që të humbi”, fansat i qajnë hallin Keisit pas ndarjes nga Stresi, ajo u jep të drejtë

  1. Sot duan kurva, nuk duan te ndershme!

Shto Koment