Showbiz

“Pa brekë paske dalë moj”, Olta Gixhari vetëm me tanga ‘çmend’ rrjetin: Bërë nga dashuria ime (VIDEO)

Olta Gixhari ka ndarë një video provokuese duke konfirmuar se është filmuar nga “dashuria” e jetës.
Featured image of article: “Pa brekë paske dalë moj”, Olta Gixhari vetëm me tanga ‘çmend’ rrjetin: Bërë nga dashuria ime (VIDEO) Aktorja, Olta Gixhari.

Aktorja bukuroshe arrin të rrëmbejë vëmendjen në çdo moment. Olta Gixhari ka postuar një video të shkurtër, veshur me një bluzë crop në ngjyrë të bardhë, kapele të zezë dhe një palë të brendshme të kuqe, që i nxjerrin në pah format e saj.

“Bërë nga dashuria ime,”- shkruan Olta Gixhari poshtë videos së postuar në rrjete sociale duke na nxitur të mendojmë se aktorja e ka gjetur dashurinë e saj.

Sekai dhe provokuese, aktorja ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve meshkuj që janë nxitur të komentojnë të brendshmet e saj.

“Pa gjë ke dale miiii rritu pak rritu,”- i shkruan një ndjekës.          

“Qenke tërbuar fare,”- shton një komentues.           

“Pa brekë moj ou ou çna panë sytë,”- vijon një tjetër.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por, mesa duket aktores nuk ja ndjen për komentet dhe ka shijuar më së miri mbrëmjen buzë deti, duke kërcyer.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment