Aktualitet

S’u ndje mirë në klasë, i filluan shtrëngimet në gjoks, 19-vjeçari shqiptar humb jetën tragjikisht në Itali

I riu shqiptar Osvaldo Kenka, e njohur si Aldo ndiqte studimet në Institutin e Hoteleve në Erice.
Featured image of article: S’u ndje mirë në klasë, i filluan shtrëngimet në gjoks, 19-vjeçari shqiptar humb jetën tragjikisht në Itali Foto ilustruese

ITALI– Një 19-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë teksa ndodhej në klasë pasi ndjeu një shtrëngim në kokë e në gjoks.

I riu shqiptar Osvaldo Kenka, e njohur si Aldo ndiqte studimet në Institutin e Hoteleve në Erice. Pikërisht në momentin kur ndodhej në shkollë, atë e kapën krizat dhe u dërgua me urgjencë në spital.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dyshohet se i riu ka ndërruar jetë si pasojë e shkaqeve natyrore ku dyshohet se ka pësuar atak në zemër. Ndërsa prindërit e tij kanë kërkuar kryerjen e autopsisë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment