Aktualitet

OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm: Nesër për disa orë stakohet energjia në këto zona të Tiranës

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar të gjithë abonetët se për shkak të disa punimeve në rrjet do të shkëputet energjia në rrugën “Pandi Dardha”, në rrugën “Tahir Sinani” dhe mbrapa shkollës “Ahmet Gashi”.
Featured image of article: OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm: Nesër për disa orë stakohet energjia në këto zona të Tiranës Foto ilustruese

TIRANË– Nesër në Tiranë energjia elektrike do të shkëputet për disa orë.

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar të gjithë abonetët se për shkak të disa punimeve në rrjet do të shkëputet energjia në rrugën “Pandi Dardha”, në rrugën “Tahir Sinani” dhe mbrapa shkollës “Ahmet Gashi”.

Njoftimi i OSHEE:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Stakim, 2 korrik. Për shkak të punimeve të planifikuara në një nga kabinat e NST Rajonal, në datën 2 korrik do të stakohet energjia në disa zona në Tiranë. 09:00-10:00 Pjesërisht rruga “Pandi Dardha”, rruga “Tahir Sinani” prapa shkollës “Ahmet Gashi”  12:00-13:00, rruga “Pandi Dardha”.

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment