Aktualitet

Tirana 3 ditë pa drita/ Ja zonat ku do të stakohet energjia elektrike

Këtë e ka bërë me dije Operatori i shpërndarjes së energjisë elektrike pasi do të vazhdojnë punimet dhe rikonstrukturimet e kabinave gjatë ditëv e në datat 11-12 dhe 13 mars.
Featured image of article: Tirana 3 ditë pa drita/ Ja zonat ku do të stakohet energjia elektrike OSHE

TIRANË– Në kryeqytetin e vendit tre ditët e ardhshme do të ketë stakime të energjisë elekrike. Këtë e ka bërë me dije Operatori i shpërndarjes së energjisë elektrike pasi do të vazhdojnë punimet dhe rikonstrukturimet e kabinave gjatë ditëv e në datat 11-12 dhe 13 mars.

Për pasojë energjia elektrike do të stakohet në këto zona në Tiranë.

Njoftimi i OSHE

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

11 mars
09:00-15:00
Pjesërisht rrugët: “Andrea Mano”, “Rruga e Dibrës”, prane shkollës “Bajram Curri”, “Tefta Tashko Koço”, pranë sheshit “Avni Rustemi”, “Hysen Xhura”.

(A.K.Dosja.al)

Shto Koment