Showbiz

“Të dua shumë”, Oriola Marashi lë pas problemet me policinë dhe hashashin, bën urimin e veçantë

Ditën e sotme, më 14 shkurt, në rastin e ditës së të dashuruarve, Oriola Marashi ka uruar nënën e saj. në një postim në Instastori, Oriola shkruan se e do shumë të ëmën, Xhoi Jakajn dhe e uron për këtë festë.
Featured image of article: “Të dua shumë”, Oriola Marashi lë pas problemet me policinë dhe hashashin, bën urimin e veçantë Oriola Marashi
Përditësuar:

TIRANË– Modelja shqiptare ka lënë pas të gjitha problemet me drogën dhe me policinë. Ditën e sotme, më 14 shkurt, në rastin e ditës së të dashuruarve, Oriola Marashi ka uruar nënën e saj. në një postim në Instastori, Oriola shkruan se e do shumë të ëmën, Xhoi Jakajn dhe e uron për këtë festë.

“Të dua shumë. Gëzuar Shën Valentinin dashuria ime,”– shkruan Oriola Krahas fotos.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Oriola Marashit

Tre ditë më parë, Gazeta Si bëri publik lajmin se modelja Oriola Marashi ishte arrestuar pasi në makinën me të cilën udhëtonte, të llojit “Audi” i ishin gjetur 1.9 gramë kanabis. Në momentin e ndalimit, Marashi ishte me fotografin Juxhin Kurti dhe një person tjetër të identifikuar si E. Krasniqi. Sipas të njëjtave burime, vetë Oriola ka pranuar në polici se është një konsumuese e hashashit prej një viti dhe se dy shokët e saj nuk kishin dijeni për lëndën narkotike që kishte modelja në makinë. Vetë mamaja e modeles kërcënoi mediat në lidhje me këtë lajm me padi, duke u shprehur se ishte një lajm i rremë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment