Showbiz

Oriola Marashi poston foton SEXY me bikini/ Eros Grezda nuk duron dot, sytë zemra pasi pa pozën hot të partneres së tij

FOTO
Oriola ka publikuar një foto “hot” në Instagram që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve e një prej tyre është dhe ajo e Eros Grezdes
Featured image of article: Oriola Marashi poston foton SEXY me bikini/ Eros Grezda nuk duron dot, sytë zemra pasi pa pozën hot të partneres së tij Oriola Marashi dhe Eros Grezda
Përditësuar:

TIRANE– Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë një ndër çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar. Fillimisht ata u munduan që lidhjen e tyre ta mbanin të fshehtë nga njerëzit dhe media mirëpo duket se kaq ishte. Nuk mundën ta fshihnin më gjatë.

Së fundmi Oriola ka publikuar një foto “hot” në Instagram që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve e një prej tyre është dhe ajo e Eros Grezdes. Komentet me sytë zemra të partnerit nuk munguan në këtë foto.

“Më lër të ta jap ca verë të mirë”, shkroi Oriola Marashi krah fotos sexy me bikini. Komenti i sulmuesit shqiptar, Eros Grezda ishte ai që u vu re nga ndjekësit e modeles.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Prej disa javësh po flitet për një ceremoni fejese mes tyre mirëpo asgjë nuk është konfirmuar nga ata.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment