Showbiz

Oriola Marashi formon zemër rreth Albin Kurtit, tregon hapur simpatinë e saj për liderin e Vetëvendosjes

FOTO
Oriola Marashi ka postuar një foto në Instagram aty ku shihet Albin Kurti brenda një zemre të bërë me dorë.
Featured image of article: Oriola Marashi formon zemër rreth Albin Kurtit, tregon hapur simpatinë e saj për liderin e Vetëvendosjes Oriola Marashi dhe Albin Kurti
Përditësuar:

TIRANE– Ditën e sotme Kuvendi i Kosovës votoi me 61 vota pro kryeministrin e ri Abdullah Hoti duke larguar kështu qeverinë Kurti.
Shumë personazhe e komentuan këtë lëvizje të re që u bë në Kosovë mirëpo mesa duket jo të gjithë janë dakord.

Modelja shqiptare Oriola Marashi duket të jetë një mbështetëse e qeverisë Kurti. Themi këtë pasi ajo ka postuar në instastory ku shihet ish kryeministri i Kosovës Albin Kurti i rrethuar nga një zemër.

instastory- Oriola Marashi

Dhe më përpara Oriola ka shprehur simpatinë publikisht për Kurtin. Madje para pak muajsh shprehu zhgënjimin e saj për humbjen e Albin Kurtit nga qeveria e Kosovës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtojmë se Albin Kurti shërbeu si Kryeministri i katërt i Kosovës prej 3 shkurtit 2020 deri në 25 mars për ti lënë vendin diten e sotme Abdullah Hotit.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment