Showbiz

Oriola Marashi në krizë? Modelja nis të kursejë që të ketë para për muajin shtator: Ju lutem mos më ftoni…

FOTO
Përsa i përket punës së saj si modele, Oriola nuk ka bërë ndinjëherë të ditur se sa fitime ka, por dihet që tashmë është në një lidhje me Eros Grezdën, që prej vitesh luan me ekipet kroate dhe paguhet mjaft mirë.
Featured image of article: Oriola Marashi në krizë? Modelja nis të kursejë që të ketë para për muajin shtator: Ju lutem mos më ftoni… Oriola Marashi

TIRANË– Modelja Oriola Marashi ka njoftuar të gjithë miqtë e saj se po kursen para. Përmes një fotoje që ka publikuar në Instastory, Marashi ka lënë të nënkuptohet se po kalon një krizë financiare.

“Do kursej para në shtator, ju lutem mos më ftoni sepse do vij,”– shkruan ajo në foto, mbi të cilën ka vendosur edhe një fytyrë duke qeshur.

Foot e publikuar nga Oriola Marashi

Nuk dimë të themi nëse modelja është vërtet duke kursyer apo ka vendosur të bëjë humor me këtë deklaratë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Përsa i përket punës së saj si modele, Oriola nuk ka bërë ndinjëherë të ditur se sa fitime ka, por dihet që tashmë është në një lidhje me Eros Grezdën, që prej vitesh luan me ekipet kroate dhe paguhet mjaft mirë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment