Showbiz

Oriola Marashi kërkon fëmijë, i lutet shoqes së ngushtë: Ta bëjmë edhe një ne

Krahas një postimi të Kylie Jenner me vajzën e saj, Oriola i ka komentuar këngëtares Beatrix Ramosaj që të bëhen edhe ato nëna. 
Featured image of article: Oriola Marashi kërkon fëmijë, i lutet shoqes së ngushtë: Ta bëjmë edhe një ne Beatrix Ramosaj dhe Oriola Marashi

SHBA– Modelja Oriola Marashi dëshiron të bëhet me fëmijë. Krahas një postimi të Kylie Jenner me vajzën e saj, Oriola i ka komentuar këngëtares Beatrix Ramosaj që të bëhen edhe ato nëna.

“A do ta bëjmë edhe një ne?”-i shkruan modelja shoqes së saj.

Bilionerja Kylie Jenner ndodhet në Itali, ku edhe po kalon pushimet e saj për ditëlindje. Kylie nuk i ka kursyer as fotot me të bijën 1-vjeçare, Stormie.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment