Showbiz

Me fanellën e Tiranës rrugëve të Europës, moderatorja zbulon skuadrën e zemrës (FOTO)

Në foto duket bukuroshja e ekranit, teksa mban veshur fanellën me ngjyrat bardheblu.
Featured image of article: Me fanellën e Tiranës rrugëve të Europës, moderatorja zbulon skuadrën e zemrës (FOTO) Orinda Huta

Kohët e fundit është kthyer në “modë” që personazhet VIP të rreshtohen krah klubeve që bëjnë tifo, duke pozuar edhe me ngjyrat përkatëse. Një gjë të tillë e ka bërë edhe Orinda Huta, moderatorja dhe këngëtarja e mirënjohur që ka treguar se zemra i rreh për Tiranën.

Postimi i Orinda Hutës

Në foto duket bukuroshja e ekranit, teksa mban veshur fanellën me ngjyrat bardheblu, duke treguar se është një mbështetëse e 24 herë kampionëve të vendit. Kjo gjë është evidentuar vetë nga klubi, duke i bërë “jehonë” në rrjetet sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(E.Ç/Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment