Showbiz

Ori Nebiaj dhe Isli Islami largohen nga Top Channel? Dy moderatorët nuk u panë sot në emisionin e mëngjesit

Isli Islami dhe Ori Nebiaj nuk i zgjuan të gjithë shqiptarët si çdo mëngjes me emisionin e tyre "Wake Up" dhe pas kësaj duket se fshihet një arsye.
Featured image of article: Ori Nebiaj dhe Isli Islami largohen nga Top Channel? Dy moderatorët nuk u panë sot në emisionin e mëngjesit Moderatorët, Ori Nebiaj dhe isli Islami.

TIRANË– Dy moderatorët e njohur të ekranit, gjithmonë i kemi parë të moderojnë bashkë emisionin e njohur të mëngjesit, “Wake Up” në Top Media. Por, ditën e sotme Isli dhe Ori munguan në ekran dhe nuk e transmetuan emisionin e mëngjesit.

Të gjithë menduan se dyshja janë larguar në mënyrë të befasishme nga Top Channel, megjithatë situata qenka ndryshe. Burime për revistën “Who?” bëjnë me dije se një problem teknik ka bërë që moderarët të mos e prezantojnë emisionin sot, por do të rikthehen sërish në vazhdim.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment