Aktualitet

Ora policore/ Boshatisen rrugët e Sarandës, bizneset ulin qepenët, policia ‘blindon’ qytetin

VIDEO
Siç shihet në një video të siguruar nga BallkaWeb, në Sarandë po zbatohet rreptësisht ora policore pasi në rrugë nuk shihen as qytetarë. Ndëkohë në rrugë ka patrulluar policia e cila është shpërndarë nëpër rrugët e qytetit. 
Featured image of article: Ora policore/ Boshatisen rrugët e Sarandës, bizneset ulin qepenët, policia ‘blindon’ qytetin Policia ne rruge

SARANDË- Ora policore në Sarandë ka nisur rreth orës 20.10,ku dyqanet kanë mbyllur dyert, ndërkohë që në rrugë nuk asnjë person.

Siç shihet në një video të siguruar nga BallkaWeb, në Sarandë po zbatohet rreptësisht ora policore pasi në rrugë nuk shihen as qytetarë. Ndëkohë në rrugë ka patrulluar policia e cila është shpërndarë nëpër rrugët e qytetit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Në ‘STOP’ çdo gjë! Ora 20:00 ‘paralizon’ vendin, masat anti-COVID zënë në befasi qytetarët, mbetin në trafik. Blindohet Berati dhe Korça 

(a.k.dosja.al) 

Shto Koment