Politike

“Opozitë të kam dh….”,/ Ironizon deputeti i PS: Vranë më 21 janar, qurraviten për gazin që blenë vetë

Sipas Ndreut më 21 janar u dhanë plumba proptestuesve, tani qurravitën për gazin lotsjellës që e blenë vetë dhe që Lleshaj nuk lejon huliganët me maska të hyjnë në Kuvend.
Featured image of article: “Opozitë të kam dh….”,/ Ironizon deputeti i PS: Vranë më 21 janar, qurraviten për gazin që blenë vetë Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu

TIRANË- Ndërkohë që Partia Demokratike ka paditur ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe policinë për gazin lotsjellës dhe dhunën e përdorur kundër protestuesve, ka reguar deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu.

Në një postim në Facebook, Ndreu tallet me opozitën, teksa përmend fjalët e Konicës së madh për të treguar se nuk e kupton opozitën shqiptare. Sipas Ndreut më 21 janar u dhanë plumba proptestuesve, tani qurravitën për gazin lotsjellës që e blenë vetë dhe që Lleshaj nuk lejon huliganët me maska të hyjnë në Kuivend.

Postimi i plotë i Pjerin Ndreut

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Keta qe ju dhane plumba protestuesve te 21 Janarit, qurraviten per gazin lotsjelles qe e blene vete! Ne fund fajin e ka ministri Lleshaj qe nuk lejon ca huligane me maska me hy ne parlament! Opozite te kam dhj….s’te kuptova asnjehere do thonte Konica!”,

(a.m/dosja.al)

Një Koment në ““Opozitë të kam dh….”,/ Ironizon deputeti i PS: Vranë më 21 janar, qurraviten për gazin që blenë vetë

  1. Imagjino ca absurditeti. Ndreu qe citon Konicen.

Shto Koment