Showbiz

Olta Xhaçka pushon në Jalë, “tradhëton” PS-në me bikinit blu, në çadër me bashkëshortin dhe bodigardët (FOTOT)

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ndodhet në Jalë me barkun e rrubullakosur teksa pushon me vajzën e saj, Hanën dhe ish-deputetin e PS-së, Artan Agaçi.
Featured image of article: Olta Xhaçka pushon në Jalë, “tradhëton” PS-në me bikinit blu, në çadër me bashkëshortin dhe bodigardët (FOTOT) Olta Xhaçka

VLORË– Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka nisur pushimet e verës së bashku me familjen e saj në plazhin e Jalës.

“Paparaci” i Dosja.al ka arritur të shkrepë disa foto të ministres Xhaçka me barkun e rrubullakosur teksa pushonte me vajzën e saj, Hanën dhe ish-deputetin e PS-së, Artan Agaçi.

 

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E veshur me rroba banjo blu, ministrja edhe pse në muajt e fundit të shtatëzanisë ia ka dalë kujdeset vetë për të bijën.

Gjatë gjithë kohës, Xhaçka ka qënë e shoqëruar nga dy prej bodigardëve të saj.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment