Showbiz

Olta Gixhari ‘mërzitet’ nga shtatzënia? Veshur me dantellë të bardhë e me gërsheta, aktorja publikon trupin e saj pa bark të rrumbullakosur e në formë, nostalgjike për linjat

FOTO
Së fundmi, në një foto në faqen e saj në Instagram, Gixhari u është kthyer kohëve të vjetra ku shihet pa bark dhe mjaft në formë.
Featured image of article: Olta Gixhari ‘mërzitet’ nga shtatzënia? Veshur me dantellë të bardhë e me gërsheta, aktorja publikon trupin e saj pa bark të rrumbullakosur e në formë, nostalgjike për linjat Olta Gixhari

TIRANË– Aktorja Olta Gixhari, siç duket është mërzitur nga fotot që ka postuar në rrjetet sociale, ku në sy bie barku i saj i rrumbullakosur, duke qenë se është në pritje të ëmbël.

Së fundmi, në një foto në faqen e saj në Instagram, Gixhari u është kthyer kohëve të vjetra ku shihet pa bark dhe mjaft në formë.

E veshur me një kostum banjoje, dantellë në ngjyrë të bardhë dhe më gërsheta, aktorja është bërë nostalgjike për kohën kur trupi i saj ishte mjaft në formë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Olta Gixhari

Tashmë, Oltës, do t’i duhet të presë edhe disa muaj, për ta parë veten në të njëjtëat kushte. Deri atëherë, i mbetët të shijojë periudhën e mbetur të pritjes së ëmbël.

(f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment