Showbiz

Olsi Bylyku festë në qiell të hapur të fejuarës, dy kunatat surprizojnë Egli Takon për ditëlindje (VD+FOTO)

E fejuara e Olsi Bylykut, Egli Tako ka festuar ditëlindjen e saj të 22 dhe Olsi Bylyku bashkë me dy motrat e tij i kanë përgatitur surprizat e bukura.
Featured image of article: Olsi Bylyku festë në qiell të hapur të fejuarës, dy kunatat surprizojnë Egli Takon për ditëlindje (VD+FOTO) Aktori Olsi Bylyku dhe e dashura, Egli Tako.

TIRANË– Aktori i humorit nuk rresht së surprizuari partneren e tij, Egli Tako. Ditën e djeshme Egli ka pasur ditëlindjen dhe mbushte plot 22-vjeçe. Olsi Bylyku ishte kujdesur që t’i organizonte një darkë për t’u mbajtur mend.

Një tavolinë e shtruar në një tarracë në qiell të hapur, ku dominonte e kuqja e dashurisë, tavolina për disa vetë ishte përgatitur.

Me sa duket bashkë me Olsin do të ishin dhe familjarët e tij, dy motrat, të cilat e suprizuan Eglin me një buqetë lulesh. Teksa i etikëtoi në rrjete sociale, e fejuara e Oli Bylykut shkruante: “Familja ime e dytë”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment