Politike

Oferta e Ramës për bashkëpunim, Spiropali i jep mesazhin Bashës: Është koha të mendosh me kokën tënde, trego që je lider

E ftuar në "Zonë e lirë", Spiropali i përcolli njëm esazh kryedemokratit Basha teksa tha se është koha që ai të mendojë me kokën e tij dhe të tregojë që është lider. 
Featured image of article: Oferta e Ramës për bashkëpunim, Spiropali i jep mesazhin Bashës: Është koha të mendosh me kokën tënde, trego që je lider Elisa Spiropali

TIRANË- Ministrja Elisa Spiropali ka komentuar propozimin e kryeministrit Edi Rama për të bashkëpunuar me krydemokratin Lulzim Basha.

E ftuar në “Zonë e lirë”, Spiropali i përcolli njëm esazh kryedemokratit Basha teksa tha se është koha që ai të mendojë me kokën e tij dhe të tregojë që është lider. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Janë 20 raste sot për krime elektorale në SPAK që po hetohen dhe le të hetohen të gjitha, patjetër. Koka e Bashës duhet të mendojë me kokën e vet dhe ka rastin që të provojë që është lideri i PD-së,”- tha Spiroapli.

(f.m/Dosja.al)

Shto Koment