AktualitetRajoni

Ofendoi oficerët e policisë, arrestohet shqiptari 37-vjeçar në Itali

Pasi policia, i tha që do të kryente një kontroll, ai fillojë t'i shante në mënyrë vulgare. Si pasojë është shoqëruar në polici me akuzën e ofendimit ndaj ofierëve të policisë dhe bashkë me gruan kanë marrë 300 euro gjobë për mos mbajtjen e maskës. 
Featured image of article: Ofendoi oficerët e policisë, arrestohet shqiptari 37-vjeçar në Itali Foto ilustruese
Përditësuar:

ITALI- Një shqiptar me një të shkuar kriminale është arrestuar ditë e djeshme në Itali. Sipas mediave italine, shqiptari 37-vjeçar është ndaluar nga policia teksa po hipte në një taksi bashkë me gruan e tij, të cilët nuk ishin pajisur me maska.

Pasi policia, i tha që do të kryente një kontroll, ai fillojë t’i shante në mënyrë vulgare. Si pasojë është shoqëruar në polici me akuzën e ofendimit ndaj ofierëve të policisë dhe bashkë me gruan kanë marrë 300 euro gjobë për mos mbajtjen e maskës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë, në dosjen e tij janë gjetur dhe shkelje të tjera penale dhe është dërguar në Prokuori.

(k.a/dosja.al)

Shto Koment