Virale

‘O Tiron’, O Tiron’, ti për ne je kampion…’/ Me paruke të bardha dhe rroba popullore, Kujtim Gjuzi ia nis këngës, nuk do ta dalloni dot!

VIDEO
I veshur me rroba tradicionale dhe me një paruke të bardhë në kokë, Gjuzi me mikrofon në dorë, këndon këngën e "Tironës".
Featured image of article: ‘O Tiron’, O Tiron’, ti për ne je kampion…’/ Me paruke të bardha dhe rroba popullore, Kujtim Gjuzi ia nis këngës, nuk do ta dalloni dot! Kujtim Gjuzi

TIRANË– Deputeti Kujtim Gjuzi nuk njihet! Sot ai ka qënë i ftuar në programin “Maskat”, ku edhe është maskuar për të kënduar një këngë para jurisë, të cilët duhet të gjejnë se për cilin personazh bëhet fjalë. 

Kujtim Gjuzi

I veshur me rroba tradicionale dhe me një paruke të bardhë në kokë, Gjuzi me mikrofon në dorë, këndon këngën e “Tironës”.

VIDEOJA E PLOTË:

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Po iu e dalluat?

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment