Showbiz

“O ti zonjë avash një çikë”, Ami poston foto me rroba banje, Ermali bën komentin epik

Amarda Toska poston foto nga pushimet pa make up dhe në super formë, Ermali i le komentin epik që ka shkaktuar të qeshura tek ndjeksit.
Featured image of article: “O ti zonjë avash një çikë”, Ami poston foto me rroba banje, Ermali bën komentin epik Ami dhe Ermali

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska vazhdojnë të shijojnë pushimet dhe relaksohen në një nga resortet në Turqi.

Çifti kanë postuar shumë shpesh foto nga pushimet duke marrë mijra pëlqime e komente nga ndjeksit e tyre në rrjete sociale.

 

Ka qenë Ami që ka postuar në foto nga pishina pa make up që dukej super në formë.  “No filter needed. Happy Summer”- shkruan Ami krah fotos.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ermali nJihet për komentet e tij epike që lë në fotot e vipave, kësaj here as fotoja e bashkëshortes nuk ka shpëtuar pa një koment tillë

“Ooo ti zonjë… avash içik me kto fotot… kemi dhe ne rrobabanjo po sbojmë kshu”-shkruan Ermali në foton e Amit që ka shkaktuar të qeshura tek ndjeksit.

(D.K/Dosja.al)

Një Koment në ““O ti zonjë avash një çikë”, Ami poston foto me rroba banje, Ermali bën komentin epik

  1. Kur u bere dheti…….me ate…..mos mbet cift ne kembe. O pafillo ku i gjete gjithe ato para ….apo ti sjell ami

Shto Koment