Horoskopi

“O Roza, ti nuk mund të quhesh femër!” Komentuesi kritikon keq moderatoren: Si i trasmetoni këto porno në televizion (FOTO)

 Edhe pse vet moderatores i ka pëlqyer diçka  e tillë, një komentues  e ka kritikuar ashpër Rozën këtë emision  me balerinat duke e cilësuar si porno në televizon.
Featured image of article: “O Roza, ti nuk mund të quhesh femër!” Komentuesi kritikon keq moderatoren: Si i trasmetoni këto porno në televizion (FOTO) Foto nga Instagrami i Rozës

TIRANË- Roza Lati është një prej personazheve më të ndjekura  të shoëbizzit shqiptar. Së fundmi në emisionin e saj ajo ka pasur të ftuar edhe disa balerina nga ‘Maria Bonita’. Ajo ka  publikuar disa postime nga emisionin ku ato kërcenin rreth tubit njësoj siç bëjnë edhe në lokalin e natës.

Me veshje teje ekstravagante dhe kërcime  erotike, në studion e “Why NOT”, duke se ishte krijuar një atmosferë  e nxehtë me kërcime seksi  dhe drita të errëta e të kuqe që në vetvete, janë teje tunduese.

Edhe pse vet moderatores i ka pëlqyer diçka  e tillë, një komentues  e ka kritikuar ashpër Rozën këtë emision  me balerinat duke e cilësuar si porno në televizon.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Po si ka mundsi që i trasmetoni keto lloj pornosh në tv ne atë orar po e bët televizjonin bordell moj po ka fëmijë në atë orar moj po fajin e ke ti o Roza kurva se ti me atë frym je ritur me kurvllek ptuuuu biçe femër po ti as femer smund të quhesh ti e meriton titullin baxhell.”-shkruan komentuesi.

A.C/Dosja.al 

Etiketa:

Shto Koment