Sport

‘O nëne ça by*hësh!’/ Mario Balotelli s’përmbahet, i shkruan ish-it për format bombastike, bën “xing” me burrin e saj

"Showgirl-i" postoi një video teksa stërviste të pasmet në palestër duke nxjerrë në pah format e saj, të cilat nuk kanë kaluar pa u vënë re nga ish-i dashuri.
Featured image of article: ‘O nëne ça by*hësh!’/ Mario Balotelli s’përmbahet, i shkruan ish-it për format bombastike, bën “xing” me burrin e saj Raffaela Fico

ITALI– Sulmuesi italian Mario Balotelli nuk ka të ndalur! Djali rebel duket se nuk njeh rregulla pasi së fundmi i ka shkruar një koment ish-partneres, Raffaella Fico.

“Showgirl-i” postoi një video teksa stërviste të pasmet në palestër duke nxjerrë në pah format e saj, të cilat nuk kanë kaluar pa u vënë re nga ish-i dashuri.

“Mamma che chiappa” (O nëne, ça bythësh),”-shkuan ndë komenin e tij, Balotelli. Ndërsa vetëm pak më poshtë Raffaellas i ka shkruar edhe partneri aktual. 

Postimi i Raffaela Fico-s

Futbollisti dhe vajza e njohur edhe pse i kanë mbyllur me kohë kapitujt e dashurisë, sërish ruajnë marrëdhënie të mira për vajzën e tyre, Pian.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment