Virale

‘O më vdekshin robt!’/ Shkulje flokësh dhe grushte në mes të rrugës, plas KEQ sherri mes vajzave në Tiranë

FOTO
Ndërkohë disa vajza pranë tyre, qëndojnë duke i parë pa ndërhyrë.
Featured image of article: ‘O më vdekshin robt!’/ Shkulje flokësh dhe grushte në mes të rrugës, plas KEQ sherri mes vajzave në Tiranë Pamje nga sherri

TIRANË– Dy vajza adoleshente janë zënë me njëra-tjetrën në mes të rrugës, disa metra larg shkollës 9-vjeçare Musine Kokalari në Tiranë.

Siç shihet nga fotot e siguruar nga “JOQ”, vajzat qëllojnë njëra-tjetrën me grushte dhe kapen nga flokët. Ndërkohë disa vajza pranë tyre, qëndojnë duke i parë pa ndërhyrë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shto Koment