Showbiz

“O me rob shpie”/ Visjan Ukcenaj tremb Marina Vjollcën, moderatorja ulet dhe i del gjoksi fushë: O mortje…

VIDEO
Aktori Visjan Ukcenaj ka trembur moderatoren Marina Vjollca dhe reagimi i saj nuk duhet humbur.
Featured image of article: “O me rob shpie”/ Visjan Ukcenaj tremb Marina Vjollcën, moderatorja ulet dhe i del gjoksi fushë: O mortje… Visjan- Marina

TIRANE– Aktorët e ‘Klanifornia’, postojnë shpesh herë video nga prapaskenat. Këtë herë ishte Marina Vjollca ajo e cila është trembur nga aktori Visjn Ukcenaj. Mirëpo kjo nuk është hera e parë që ndodh pasi Marina shpesh herë është trembur nga aktorët dhe videot janë publikuar edhe nga ajo vetë.

“Kur të shihni videon do kuptoni pse Marina po qesh nga halli”, ka shkruar Visjani krah videos ku duket se moderatores i ka rënë telefoni nga duart pasi është trembur dhe ka bërtitur.

A mor, mor, mortje...’- thote Marina teksa ulet në tokë për të marrë telefonin qe i ra nga dora nga frika që perjetoi. Ne ato momente gjoksi i moderatores del shume në pah.

O me rob shpie sa eshte tremb mor plak‘-thote Visjani.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Visjan Ukcenaj (@visjanukcenaj) on

Ky moment ka shkaktuar mjaft të qeshura edhe tek ndjekësit të cilët kanë lënë menjëherë komente nga më të ndryshmet.

Në video dallohet dukshëm fiziku i Marinës, sidomos gjoksi që komentohet shumë nga njerëzit në Instagram per madhesine e tij.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment