Aktualitet

‘O kafshë o bisha, lëreni fëmijën’/ Momente dhune, policia tërheq djalin nga krahët në shesh, gruaja u shkon pas duke ulëritur

VIDEO
Siç shihet dhe në video, i riu nuk ka kundërshtuar dhe efektivët e kanë kapur nga të dyja krahët. Në sfond dëgjohet edhe zëri i një gruaje që u kërkon ta lëshojnë.
Featured image of article: ‘O kafshë o bisha, lëreni fëmijën’/ Momente dhune, policia tërheq djalin nga krahët në shesh, gruaja u shkon pas duke ulëritur

TIRANË– Pamjet tregojnë një moment dhunë në protestë. Efektovët e policisë kanë kapur nga krahu dhe kanë tërhequr një djalë.

Siç shihet dhe në video, i riu nuk ka kundërshtuar dhe efektivët e kanë kapur nga të dyja krahët. Në sfond dëgjohet edhe zëri i një gruaje që u kërkon ta lëshojnë.

“O kafshë, o bisha…lëreni fëmijën,”- thotë ajo, ndërsa policët nuk e kthejnë kokën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

Shto Koment