Politike

“O Edvin fadroma”/ Artan Hoxha ‘harron’ bandat e krimit, u kthehet politikanëve, paralajmërimi për Ramën: Se ke të gjatë, Iliri do hapi varre shtatë pashë nën dhe…

Duke marrë parasysh debatin në vend, Hoxha shkruan se kryeministri Edi Rama nuk e ka të gjatë karrierën e tij politike.
Featured image of article: “O Edvin fadroma”/ Artan Hoxha ‘harron’ bandat e krimit, u kthehet politikanëve, paralajmërimi për Ramën: Se ke të gjatë, Iliri do hapi varre shtatë pashë nën dhe… Artan Hoxha dhe politikanët

TIRANË– Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka ironizuar politikanët shqiptarë duke postuar foto të tyre mbi mjete ndërtimi. Duke marrë parasysh debatin në vend, Hoxha shkruan se kryeministri Edi Rama nuk e ka të gjatë karrierën e tij politike.

O Edvin fadroma, nuk e ke të gjatë!!! Do ta tregoj qejfin Sali rruspa, kur të asfaltoj me rrul. Pastaj Iliri me ekskavator, do ta hapi varrin shtatë pashë në dhe, kurse Ramushi me buldozer, do të varrosë që të mos dalësh më nga gropa… Pse më duken të gjithë këta, si Bob ndërtuesi, ai personazhi filmave vizatimorë që shohin kalamajtë…Edvin Fadroma, Sali Rruspa, Ilir Ekskavatori, Ramush Buldozeri,“-shkruan gazetari.

POSTIMI I PLOTË:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kohët e fundit në vend është shkaktuar debat nga shëmbja e godinës së Teatrit Kombëtar më 17 maj dhe projektin e ri të ndërtimit.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment