Showbiz

“O djali avash një moment”, Bieta Sulo ‘ngacmon’ Alban Dudushin buzë detit: Më duhet ta pranoj… (FOTO)

Bieta Sulo ka postuar një foto të Alban Dudushit buzë detit me një mbishkrim ku i shpreh dashurinë.
Featured image of article: “O djali avash një moment”, Bieta Sulo ‘ngacmon’ Alban Dudushin buzë detit: Më duhet ta pranoj… (FOTO) Moderatorët, Alban Dudushi dhe Bieta Sulo sëbashku me djalin e tyre, Kroi Art.

TIRANË – Alban Dudushi dhe Bieta Sulo bashkë me djalin e tyre Kroi Art po kalojnë disa ditë të bukura pushimesh në bregdet. Por, si e apasionuar pas fotove dhe momenteve të bukur, Bieta ka shkrepur pozën më të bukur të Alban Dudushit.

Veshur me këmishë të bardhë dhe me pantallona të gjelbërta, Alban Dudushi po bën një xhiro relaksuese në breg të detit, nën perëndimin e diellit. Bieta nuk e ka humbur këtë moment të bukur për t’i rrëmbyer një pozë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Hej hej avash një moment ti djali, se unë ta kam realizuar këtë super foto… edhe pse më duhet ta pranoj që ti je frymëzimi,”- shkruan Bieta Sulo në foton e postuar në rrjete sociale, shoqëruar me një emoji puthjeje.

Postimi i Bieta Sulos.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment