PolitikeVirale

‘O budallenj, jam Sali Berisha unë’/ Rrjeti ‘plas’ në meme pas protestës së opozitës (FOTO)

Ditën e sotme, opozita e bashkuar ka zhvilluar një protestës para kryeministrisë dhe Kuvendit. Pas protestës, të gjitha faqet e memeve në rrjet kanë shpërthyer në batuta mbi veprimet e opozitës dhe maxhorancës.
Featured image of article: ‘O budallenj, jam Sali Berisha unë’/ Rrjeti ‘plas’ në meme pas protestës së opozitës (FOTO) Meme për protestën e opozitës

TIRANË– Ditën e sotme, opozita e bashkuar ka zhvilluar një protestës para kryeministrisë dhe Kuvendit. (Lexo këtu)

Por fotot nga protesta dhe montazhe të shumta kanë bërë xhiron e rrjetit duke ironizuar politikanët e opozitës dhe maxhorancës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Protesta ka vijuar për rreth 4 orë protestën e saj kundër qeverisë Rama. Bashkë me protestuesit, ata kanë marshuar tre herë rreth Kryeministrisë.

Shto Koment