Politike

“O babushi shife një gjë”, Rama poston videon e Zahos duke luajtur me lepurin

Sot Rama ka zgjedhur që të postojë një video të djalit të tij të vogël Zaho teksa luan me lepurin dhe krah tij qëndron një qen i zi.
Featured image of article: “O babushi shife një gjë”, Rama poston videon e Zahos duke luajtur me lepurin Zaho, djali i Edi Ramës

TIRANË- Kryeministri Edi Rama në ditën e zgjedhjeve ka preferuar që të postojë në rrjetet sociale momente nga jeta e tij private. Sot Rama ka zgjedhur që të postojë një video të djalit  të tij të vogël Zaho teksa luan me lepurin dhe krah tij qëndron që qen i zi.

Zaho në një moment thotë “është shumë e lezetshme” dhe më pas i drejtohet Ramës: O babushi shife një gjë. Rama nga ana tjetër nuk ka folur fare, por vetëm ka filmuar pa bërë asnjë koment.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

😍

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment