Politike

Nxehet Kujtim Gjuzi! Kërcënon nga foltorja e Kuvendit: Kirurgët kërkojnë 300 euro për operacion, do iu vij ndonjë ditë atje…

VIDEO
Kujtim Gjuzi tha se ka ende kirurgë në vend që kërkojnë para për operacione, duke paralajmëruar se një ditë do t'u shkojë për t'i inspektuar. 
Featured image of article: Nxehet Kujtim Gjuzi! Kërcënon nga foltorja e Kuvendit: Kirurgët kërkojnë 300 euro për operacion, do iu vij ndonjë ditë atje… Kujtim Gjuzi

TIRANË– Kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi ka lëshuar një kërcënim nga foltorja e Kuvendit. Në fjalën e tij, Gjuzi tha se ka ende kirurgë në vend që kërkojnë para për operacione, duke paralajmëruar se një ditë do t’u shkojë për t’i inspektuar.


A janë të certifikuara vaksinat kineze? Unë mendoj se jo. Është e drejta juaj të mendoni dhe të thoni se kryeministri neotoaman. Ka firmosuar xhaminë me 4 minare, ne i kemi me 4. Edi Rama mos thuaj se nuk je neo-otoman. Ka kirurg që kërkojnë 300 euro për operacion. I them se do t’ju vij ndonjë ditë atje. Do jem në Kuvend se jam kryetar i Partisë Konsveratore. Do jem tek ky dhe në çdo Kuvend që do të vijë,”-tha Gjuzi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m./dosja.al)

Shto Koment