Aktualitet

Nxehet inxhinieri Meçe, kërcënon Aulon Kalanë: Do të të therim. Aktivisti: Ja ky është komunizmi

Situata e tërmetit ka nxehur gjakrat mes aktivistit Aulon Kalaja dhe inxhinierit Arben Meçe.
Featured image of article: Nxehet inxhinieri Meçe, kërcënon Aulon Kalanë: Do të të therim. Aktivisti: Ja ky është komunizmi Aulon Kalaja dhe Arben Meçe

Debati mes aktivistit Aulon Kalaja dhe inxhinierit Arben Meçe doli tërësisht jashtë kontrollit në studion e “360 Gradë”, me fyerje dhe kërcënime.

Arben Meçe: Do të shkelim zotëri ta dish dhe do të therim se populli nuk të lë ti pish gjakun. Më folke ti mua për 50 vjet. Kush je ti? Të kemi shkelur dhe do të shkelim.

Aulon Kalaja: Ja komunizmi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Arben Meçe: Beu ti, shko në popull si be do ta shohësh, do të zënë me hunj. Be ti. Idiot ke për të mbetur.

Aulon Kalaja: Nuk të shkon ky fjalor, je mosha e babait tim.

Marrë nga OraNews

Shto Koment