PolitikeVirale

Numërojnë ditët e fundit në Kuvend! Deputetët ndjejnë mall, SELFIE me njëri-tjetrin, shijojnë çastet e fundit si të zgjedhur nga populli

Fotografi Agim Rama, ka shkrepur disa poza jashtë godinës së Parlamentit, ku nuk kanë munguar edhe pozat nga deputetët. Në mungesë të fotografit, disa të tjerë përdorin celularin e tyre për të pozuar, si përshembull Xhemal Qefalia dhe ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi. 

TIRANË– Zgjedhjet parlamentare të 25 prillit janë çdo ditë e më afër… Deputetët në Kuvend duket se po shijojnë ndoshta ditët e fundit në karriget ku përfaqësojnë votuesit e tyre. 

Fotografi Agim Rama, ka shkrepur disa poza jashtë godinës së Parlamentit, ku nuk kanë munguar edhe pozat nga deputetët. Në mungesë të fotografit, disa të tjerë përdorin celularin e tyre për të pozuar, si përshembull Xhemal Qefalia dhe ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Kuvendi i Shqipërisë! Balla: PD ende nuk ka dorëzuar listat. Kërkesa e Jenisherit për Ramën, ftesa e Murrizit për Xhafën! Gjoni: Luljeta Bozo do ishte arrestuar në Gjermani (ZHVILLIMET)

(k.m/dosja.al)

Shto Koment