Politike

Numërohen edhe 2 kuti të tjera në Tiranë, PS vazhdon të kryesojë

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se deri tani kryeson PS me 456 vota, e ndjekur nga PD me 245 vota dhe LSI me 57 vota. 
Featured image of article: Numërohen edhe 2 kuti të tjera në Tiranë, PS vazhdon të kryesojë Pamje nga procesi i numrimit

TIRANË- Numërohen edhe 2 kuti të tjera në Tiranë. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se deri tani kryeson PS me 456 vota, e ndjekur nga PD me 245 vota dhe LSI me 57 vota. 

PS:  456

PD: 245

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LSI:57

LAJM KRYESOR: Zgjedhjet 2021/ Shqipëria hap kutitë! Pusteci dhe Qesarati e mbyllin numërimin të parët, PS në avantazh, PD e ndjek hap pas hapi (ZHVILLIMET)

(I.A/dosja.al)

Shto Koment