Politike

Numërohen 69 nga 481 kuti në qarkun e Durrësit, ja si ndahet rezultati deri tani

Deri tani Partia Socialiste ka marrë 11002 vota, PD 7730 vota dhe LSI 1347. Procesi i numërimit vijon normalisht.
Featured image of article: Numërohen 69 nga 481 kuti në qarkun e Durrësit, ja si ndahet rezultati deri tani Foto Ilustruese

DURRËS– Numërohen 69 kuti nga 481 në total në qarkun e Durrësit. Gazetarja Klodjana Haxhiaj që ka ndjekur gjatë gjithë kohës procesin e numërimit, raportoi për “BalkanWeb” se deri tani Partia Socialiste ka marrë 11002 vota, PD 7730 vota dhe LSI 1347. Procesi i numërimit vijon normalisht.

Marrë nga Balkanweb

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: HAP PAS HAPI/ Numërohen mbi 27% e kutive në vend! PS-ja me diferencë të lehtë! PD-LSI në rritje, prijnë në Veri, Tom Doshi ‘lëshon karrigen’ në mënyrë të papritur: KQZ të më zëvendësojë

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment