Politike

Numërohen 4 kutitë e para në Patos, kryeson PS me rezultatet

Nga numërimi i deritanishëm në Patos kryeson PS me 721 vota, e ndjekur nga PD me 469 vota dhe LSI me 49 vota.
Featured image of article: Numërohen 4 kutitë e para në Patos, kryeson PS me rezultatet Pamje nga procesi i numrimit

PATOS- 4 kutitë e para janë numëruar në Patos. Nga numërimi i deritanishëm në Patos kryeson PS me 721 vota, e ndjekur nga PD me 469 vota dhe LSI me 49 vota.

PS:721

PD:469

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LSI:49

LAJM KRYESOR: Zgjedhjet 2021/ Shqipëria hap kutitë! Pusteci dhe Qesarati e mbyllin numërimin të parët, PS në avantazh, PD e ndjek hap pas hapi (ZHVILLIMET)

(I.A/dosja.al)

Shto Koment