Politike

Numërohen 4 kutitë e para në Bashkinë Finiq, PS kryeson bindshëm 

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se në katër kutitë e numëruara PS kryeson bindshëm me 150 vota ndersa PD me 48 vota.  
Featured image of article: Numërohen 4 kutitë e para në Bashkinë Finiq, PS kryeson bindshëm  Pamje nga procesi i numrimit

FINIQ- 4 kutitë e para janë numëruar në Bashkinë Finiq. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se në katër kutitë e numëruara PS kryeson bindshëm me 150 vota ndersa PD me 48 vota.

PS: 150

PD: 48

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Zgjedhjet 2021/ Shqipëria hap kutitë! PS në avantazh në jug, perëndim dhe veri të vendit, ndërkohë PD nuk e lëshon veri-lindjen (ZHVILLIMET)

(I.A/dosja.al)

Shto Koment