Showbiz

“Nuk vij dot në emision”/ Capital T i punon rrengun, Luana Vjollca nuk e pret mirë shakanë, i kthehet keq: A je normal?

Në rrëfimin e saj, Luana tregoi si reperi i kishte dhënë që nuk mund të shkonte gjatë xhirimeve të emisionit, ndërsa reagimi i moderatores ishte larg atij mirëkuptues. 
Featured image of article: “Nuk vij dot në emision”/ Capital T i punon rrengun, Luana Vjollca nuk e pret mirë shakanë, i kthehet keq: A je normal? Luana Vjollca dhe Capital T

TIRANË– Moderatorja Luana Vjollca duket se nuk e ka pritur mirë shakanë e repertit shqiptar, Capital T. Gjatë emisionit, Luana ka ndatë me publikun bisedën që kishte bërë me të pak para emisionit. 

Në rrëfimin e saj, Luana tregoi si reperi i kishte dhënë që nuk mund të shkonte gjatë xhirimeve të emisionit, ndërsa reagimi i moderatores ishte larg atij mirëkuptues. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Luana u acarua pak, mirëpo unë thashë meqënëse po bën lojna me neve, e unë po e bëj një lojë të vogël.”, duke shtuar çfarë i tha Luana: “Tallesh ti? Je i çmendur apo ça ke?”, më tha me aksent të Kosovës: “A je bre normal?”

(k.m/dosja.al)

Shto Koment