Politike

“Nuk vdes kurrë”, Rama poston videon e demokratit të flaktë që bënte drift në Lezhë, në sfond mban këngën për Sali Berishën:

VIDEO
Në postimin në Facebook, Rama ka publikuar videon në  sfondin e të cilës dëgjohet kënga e Sali Berishës dhe tesktin “O kurrë nuk vdes o Sali Berisha”.
Featured image of article: “Nuk vdes kurrë”, Rama poston videon e demokratit të flaktë që bënte drift në Lezhë, në sfond mban këngën për Sali Berishën: Sali Berisha dhe Edi Rama

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka publikuar videon ku një demokrat i flaktë shihej që bënte drift në Lezhë me makinën e tij të bardhë mbi të cilën valëvitej flamuri blu.

Në postimin në Facebook, Rama ka publikuar videon në  sfondin e të cilës dëgjohet kënga e Sali Berishës dhe tesktin “O kurrë nuk vdes o Sali Berisha”.

“Votoje votoje, votoje rrotullimin rreth vetes ose “me i gjëmu bishtit tat”, siç thoshin çunat e Tironës dikur…,”- shkruan Rama krah videos.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/Dosja.al)

Shto Koment