AktualitetRajoni

Nuk u lejua të hynte në supermarket i shoqëruar, shqiptari nxjerr pistoletën dhe qëllon tre herë në ajër

Shkaku që e ka shtyrë të bëntë këtë veprim, ishte inat ndaj personelit të marketit që nuk e ka lejuar të hyntë në supërmarket dy veta, si masë mbrojtëse ndaj Covid-19. 
Featured image of article: Nuk u lejua të hynte në supermarket i shoqëruar, shqiptari nxjerr pistoletën dhe qëllon tre herë në ajër Foto ilustruese
Përditësuar:

ITALI-Një shqiptar 29-vjeçar, emri i të cilit nuk bëhet i ditur  ka shkaktuar panik në një supermarket në San Marcello Piteglio. Sipas mediave, është raportuar se ai ka qëllur tri herë në ajër me një pistoletë me fishekë manovre, pa predhë.

Shkaku që e ka shtyrë të bënte këtë veprim, ishte inat ndaj personelit të marketit që nuk e ka lejuar të hynin dy veta brenda, si masë mbrojtëse ndaj Covid-19.

Sakaq policia e ka identifikuar dhe arrestuar. Mësohet se brenda në makinë janë gjetur dhe pistoleta e manovrës me gjashtë fishekë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.a/dosja.al)

 

Shto Koment